Permanentní make-up pomáhá šetřit čas i zvedá sebevědomí

0
27817

Tato kosmetická procedura je dnes jasnou volbou mnoha žen. Je vhodná téměř pro každého a má své dlouhodobé výhody. Ženy používají permanentní make-up nejen z praktických a časových důvodů, ale i těch zdravotních. Jaké má tento typ make-upu benefity? 

Permanentní make-up není jen pro vytížené ženy

Časová úspora je v případě permanentního make-upu jasná. Ne každá žena chce a může trávit ráno u zrcadla. Přitom touží trávit den upravená a nalíčená. Pro tyto ženy je permanentní make-up jasné řešení. Jiné ženy chodí rády pravidelně cvičit, do sauny a do bazénu. Neustálé odličování a líčení je zdržuje, a proto také uchýlily k tomuto druhu make-upu. 

Permanentní make-up však nabízí i jiný přesah. Výrazně usnadňuje život ženám se zdravotními problémy. Nejčastěji těm, kterým zůstala po nehodě či jiné události na obličeji jizva a nemůžou používat běžný maket. Permanentní make-up dokáže jizvu překrýt a ženám tak výrazně zvednout sebevědomí. Ať už se jedná o jizvičku na rtech či na obočí. Tuto metodu také preferují klientky, které mají problémy se zrakem a nemůžou se denně samy líčit. 

Na permanentní make-up vyhledejte kvalitní kosmetický salon 

Permanentní make-up vydrží na pleti 3-5 let. Je prováděn speciálním přístrojem, který aplikuje do pokožky barevný pigment pomocí mikro-jehliček. Na tuto službu je lepší vyhledat kvalitní kosmetický salon, ve kterém vás odbornice provedou celým procesem. 

Beauty ART kosmetický salon se nachází v centru Prahu a kosmetičky dokážou díky permanentnímu make-upu zvýraznit a dotvarovat přirozené rysy v obličeji. Toto studio nabízí úpravu obočí, v rámci které vám bude upravena jeho délka, šířka, délka a barva. Chybějící obočí bude přirozeně vykresleno vláskovou metodou. Další možnosti je nalíčení očních linek, které zvýrazní vaše oči. Dále si můžete nechat konturovat a stínovat rty, díky kterému se docílí vylepšení tvaru. 

Manikúra pomůže proti lámání nehtů 

Pokud se chystáte řešit manikúru, využijte znalostí kosmetiček ve studiu Beauty ART. Zde vám na základě vašich požadavků řeknou, jaká manikúra je pro vás ta pravá. Nabízejí populární francouzskou manikúru pro přirozený vzhled. P-Shine je japonská technika, která zvyšuje pevnost nehtu a skvěle působí proti lámání. Dokonce zvyšuje pevnost nehtu. 

Jessica Systém nadchne zákaznice toužící po přirozeném lesku a výživě. Díky ochranným a pěsticím lakům je nehet zdravější. Ve studiu Beauty ART garantují profesionální přístup a ošetření prostředky nejvyšší kvality.