Máma a dcera, co nosívají společně?

0
2501

Máma a dcera. V současné době nejde jen o vztah, ale i módní koncept. Setkáváme se s různými návrhy, kde vystupuje stejné oblečení jako pro mámu, tak pro její dceru. Samozřejmě, toto se týká hlavně menších dívek. Pro starší dcery nepřichází takovýto koncept asi v úvahu. Když jsou však dcery starší, tak zase přichází koncept v domácnosti, kde dcery a mámy nosí společně nějaké to oblečení a módní doplňky. Pojďme se na to podívat, jaké.

UNI kousky

Pod UNI kousky rozumíme oblečení, které má ONE SIZE velikost, to znamená jednu velikost. Mohou ho tedy nosit téměř všechny ženy rozdílných konfekčních velikosti. Toto oblečení je v současnosti velmi populární a najdeme ho téměř v každém jednom obchodě s oblečením. Je to ideální pro mámu a dceru, které mají rozdílné velikosti oblečení. To je také ve většině případů, že máma s dcerou nemají stejnou velikost, někdy je máma širší než dcera, jindy to bývá i naopak. K takovým Uni kouskům, které mohou využívat společně patří kardigány, svetry, halenky nebo topy.

Kožené kabelky

Určitě, pokud nosíte nějaké věci své mámy nebo naopak vaší dcery, tak k takovým kouskem určitě patří i kožená kabelka . Jelikož matky jsou výdělečně činné, mohou si tedy dovolit i více utratit, tak investují do kožené kabelky. Dcera si ji pak velmi ráda půjčuje na nějaké ty akce, jelikož její kapesní její možná nedovolí si takovou kvalitní koženou kabelku koupit. Bývá to však i opačně, když dcera vlastní více kabelek a její máma potřebuje nějakou ke svému outfitu.

Módní doplňky

Tak jako kožené kabelky, tak další nejpopulárnější věcí, kterou mohou a nosí společně máma s dcerou jsou módní doplňky. Jde hlavně o hodinky, náramky, náušnice a náhrdelníky. Tyto doplňky nosívají a společně využívají pro různé příležitosti, od společenských akcí až po běžné nošení. Častokrát disponují větším množstvím těchto doplňcích dcery.

Co se společně nenosí?

Ne všechny věci jsou oboustranně nositelné. Jsou však i matky a dcery, které si půjčují navzájem i tyto typy oblečení. My je ale nazveme málo vzájemně nositelné. Jde hlavně o kalhoty, spodní prádlo a boty. Právě tyto věci nejsou půjčované, nejen kvůli velikosti, ale spíše proto, že to je prostě méně oblíbené. Spodní prádlo se nevyměňuje a společně nenosí vůbec. Možná nějaká podprsenka, ale to je fakt určitě jen výjimka.

Pokud patříte k máma a dcerám, které společně nosívají, zda si půjčují nějaké ty kousky oblečení, tak vám gratulujeme. Svědčí to něco o vašem dobrém vztahu a to je k nezaplacení. Jen tak dál, noste společné věci, není to nic, za co se musíte stydět.

Zdroj obrázků: www.google.cz