Erotická masáž v pohodlí domova

0
7099

Babička slíbila, že si na víkend odveze děti na chalupu a vám se tak nabízí možnost užít si víkend pouze ve dvou? To je určitě perfektní, protože co si budeme povídat. Když jsou doma děti, je manželský sex tak trochu přidušený. Člověk se zkrátka tak neuvolní a neodreaguje. Často se zasníme, jaké to bylo tenkrát…

Jakmile nám ve vedlejším pokoji spí děti, už se bojíme hlesnout, chodit nazí po bytě nepřipadá v úvahu – jak by to před dětmi vypadalo? A navíc člověk nemá po náročném pracovním dni ani energii. Jenže takový víkend, kdy mohou být manželé po dlouhé době opět o víkendu sami, to je jiné kafe. Honem navštivte diskrétní sexshop a opatřete si hračky pro dospělé, pokud je doma ještě nemáte.

Společná koupel

Ze všeho nejdříve si dopřejte příjemnou společnou koupel. Pokud jste spolu sami po dlouhé době, nebude lehké odolat a nevrhnout se na pětiminutovku. Většinou to tak u párů, které si sexu jinak moc neužijí, končí. Zkuste odolat a vydržet. Určitě toho nebudete litovat.

Jak erotickou masáž provést?

Erotických masáží existuje nespočet. Inspirovat se můžete na internetu, pokud nemáte bujnou fantazii anebo použijte rady a tipy od nás. Chybět by vám neměl masážní olej, když jde o masáž. K hlazení a masírování těla můžete použít ruce, vlastní tělo, ale klidně i vibrátor či jiné předměty, které způsobí partnerce/partnerovi rozkoš. Místo oleje se v poslední době na masáže používá speciální mýdlo. Jde o mýdlovou masáž, kdy vaše ruce kloužou pod jemnou pěnou po partnerově těle. Nezapomeňte na postel umístit osušku či přehoz, který pak vyperete.

Chybět by neměly ani erotické pomůcky pro muže, které při masáži využijete. Může to být vibrační kroužek, masturbační vajíčko (tenga egg), stimulátor prostaty a další. Cílem je samozřejmě uspokojení, ale čím déle vydržíte, tím větší rodeo to pak bude.