Pořizujete si zahradní domek? Tohle by vám nemělo chybět

0
382

Zahradní domek už dnes není boudička pro sklad nářadí. Může to být i zázemí u sauny, lze u něj postavit přístřešek. A to nemyslíme domečky u drahých vil. I u chatičky se vyplatí boudička, kde můžou přespat třeba hosté.

Jaký zahradní domek koupit?

Zahradní domek je široký pojem. Kromě skladu pro nářadí, kola a jiné předměty tak dnes nazýváme i zázemí pro saunu, garáž s přístřeškem, domeček pro děti atd. Zahradní domek poslouží i jako chatička, převlékárna apod., pokud budete dělat grilovačku a nebudete chtít, aby se hosté potulovali po domě, když tam například spí miminko. Nebo si prostě budete chtít hájit soukromí. Hosty tak pošlete do vybaveného domku. Stačí málo, domeček může být zařízen jednoduše jako třeba obytňák. Jaký zahradní domek vybrat? Z materiálů se nabízí dřevo, jde o flexibilní surovinu, která vypadá pěkně přírodně, jde o ekologický prvek, takže můžete přistavit pergolu. Zahradní domek lze obehnat i různými paravány, pokud budete mít v zázemí saunu či vířivku a budete si chtít uchránit soukromí před sousedy.

Zahradní domky – prodej

Pokud se podíváme na zahradní domky jako na skladový prostor, tak velké uplatnění najdou i ve světě dětském. Uskladníte zde kola, hračky, v chladu pak zazimujete skluzavky, poskládáte sem i choulostivé části hřiště. Jestli sháníte vše jmenované, mrkněte na stránky Skluzavky.cz. Dodávají zahradní domky od síly stěny 16 mm až po 70 mm. Potěší vás prémiová kvalita estonského výrobce zahradních domků Palmako a nářaďových domků vyrobených v české výrobě HEROLD. Kromě zahradních domků nabízí wellness produkty, přístřešky, kovové boudy, skleníky, skluzavky, houpačky, hřiště, lezecí stěny, pískoviště a mnoho dalšího. Výběr je skutečně pestrý, a jestli toužíte ze své zahrady udělat ráj dětí i wellness pro vás, pak směle do výběru.