Péče o vlasy a vlasovou pokožku je pro krásné a silné vlasy velmi důležitá

0
66

Probouzíte se a už na omak cítíte, že jsou vaše vlasy unavené a bez života, pokožka hlavy vás kvůli dlouhé zimě a nedostatku sluníčka svědí a vy nechápete, proč jsou vlasy v tak špatném stavu, když jim poskytujete tu nejlepší péči v oblasti kosmetických produktů? To je sice chvályhodné, ale jak přistupujete k jejich úpravám? Používáte k nim produkty pro úpravu vlasů, které jsou šetrné a myslí na udržení dlouhodobě krásných a silných vlasů? V internetovém obchodě freylish.cz najdete přesně to, co potřebujete. Co produkty pro úpravu a vysoušení vlasů umí, na základě jaké technologie fungují a jaké zázraky s nimi na hlavě vykouzlíte?

Fénovat či nefénovat?

Spousta žen nabyla dojmu, že fénování vlasů je špatné, protože jsou vlasy vystavovány horkému vzduchu, čímž jsou poškozovány. Na druhou stranu je však známo, že mokrý vlas je mnohem náchylnější na lámání, jejich vlasová kutikula se neuzavírá, vlasy ztrácí hladkost a lesk a v neposlední řadě trpí také vlasová pokožka, která je vlhká, náchylná k vysoušení a snadno přístupná ke vzniku bakterií a suchých lupů.

Ionizační fén, který díky pokrokové technologii vysouší vlasy rychleji a na nízkou teplotu, uzavírá vlasový folikul, zabraňuje krepatění a v neposlední řadě dodává vlasům lesk. Je vhodný pro vysoušení jemných rovných vlasů, ale také hustých, pevných a kudrnatých s pomocí kulatého nástavce.

Jak na dokonalé vlnky či objem jako od kadeřníka?

Honíte objem svých vlasů, které vlají ve větru, anebo dáváte přednost spíše jemným a romantickým vlnkám? Freilysh má obojí.

Horkovzdušný kartáč s turmalínovou technologií vytváří dokonalý objem, kterého docílíte pročesáváním vlasů od kořínků ke konečkům, zatímco kartáč bude foukat vzduch o teplotě, který vlasy nepoškozuje.

Pro vytvoření krásných vln perfektně poslouží Trojkulma 32MM s keramickým povrchem, který napomáhá v rovnoměrném a konzistentním rozložení tepla v kulmě, díky čemuž jsou vlasy vlněny jedním tahem a bez zbytečného přehřívání. Plážové vlny vytvoříte snadno a rychle, následně je zafixujete lakem a účes jako na dovolené, který je však možné vykouzlit každý den, je na světě.

Neváhejte a pořiďte si produkty, které prozáří každý účes

Všechny produkty dostupné na freylish.cz jsou díky dokonalé konstrukci velmi lehké a práce s nimi je snadná. Nakupovat je můžete jak samostatně, anebo si můžete pořídit Besties set, ve kterém najdete na zvýhodněnou cenu všechny tři zmíněné produkty.

Pro další tipy sledujte také instagramový účet, díky kterému budete v oblasti péče o vlasy každým dnem chytřejší.