Osobitý dárek pro vaše milované? Máme pro vás skvělou inspiraci

0
232

Každým rokem přichází celá řada příležitostí, které vyžadují pořízení zajímavého dárku. Neustálé řešení narozenin, Vánoc, svátků nebo výročí dokáže pěkně vyčerpat studnici nápadů. Nevíte si rady? Nemusíte zoufat. Víme, čím zaručeně potěšíte.

Přesně na míru

Už vás nebaví stále dokola darovat tuctové předměty, které najdete na každém rohu? Nechcete pouze splnit společenskou povinnost, ale máte v plánu spíše opravdu vykouzlit úsměv na tváři svým blízkým? Pak se zaměřte na personalizované vychytávky, na nichž bude natisknutá vámi zvolená fotografie nebo nápis.

Jasnou volbou je například kryt na mobil s fotkou. Všichni z nás přece jen nosí svůj telefon neustále u sebe a koukáme na něj nesčetněkrát denně. Jedná se o výrazný doplněk, čehož můžete velmi snadno využít. Toužíte-li potěšit třeba svou drahou polovičku, jasnou volbou je vaše společná fotografie s datem svatby.

Velmi jednoduchá realizace

Možná si myslíte, že kryt s vlastní fotkou vyžaduje manuální zručnost, nákup barev, speciální tiskárnu a hodiny práce. Nemusíte se ničeho bát, jelikož si stačí jen vyhledat specializované e-shopy, které udělají vše za vás. Samotný design přitom sestavíte za pouhých několik minut v intuitivním grafickém rozhraní daných stránek.

Jestli vás zajímá vlastní kryt na mobil, určitě si otevřete online obchod pod vloženými odkazy. V pestré nabídce si zvolíte konkrétní typ obalu, volbu potvrdíte a do předem připravené kolonky nahrajete požadovaný obrázek, napíšete text a vše rozmístíte podle svých představ. Jak jsme již říkali, vše je otázka pouhé chvíle.

Zmínění poskytovatelé používají jen certifikovaný a zdravotně nezávadný inkoust, jenž neškodí lidské pokožce ani při celodenním kontaktu. Za cenu okolo několika stovek korun získáte skvělý dárek.