Magie

0
89

Věnujete se černé magii? To jste určitě již slyšeli o černém turmalínu, kterému se také přezdívá černý skoryl. Při věnování se černé magii je potřeba myslet na svou ochranu, hlavně při magii s lidmi. 

Také se může využívat při vyvolávání čerta, nebo ďábla. Mezi černou magii patří také voodoo panenky. Skoryl slouží k odstranění různých blokád a patří mezi ty nejúčinnější ochranné kameny. 

Důvodem je, že právě černá barva slouží k efektivnímu pohlcení škodlivých látek. Turmalín můžeme vidět i v křišťálu, nebo barevnou variantu, která se nazývá turmalín meloun, jak již název napovídá, na okraji je zelený a postupně se zbarvuje do růžova. 

O minerálech, černé magii a čertech se zabývá náš nový článek. Pokud se chcete dozvědět spoustu zajímavostí, určitě je dobré si ho přečíst.

Zajímají Vás také zvířata nebo umění či móda? Pak Vás zveme na náš blog, kde o těchto věcech píšeme zajímavé články. Ale také i o jiných zajímavých tématech mezi nebem a zemí.

Například špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, či o různých jevech co ovlivňují člověka v jeho životě.

Mrkněte se na naše články, kde se například dočtete zajímavosti o tom, zda je fantazie či ne že nás může pohltit jednoho dne černá díra nebo co nám může říct filozofie o vzniku vesmíru, hvězda, planet či černých děr.